Друк "Податкова накладна" та документів

Ваші пропозиції щодо розширення функціоналу програми.
Beach boys
Повідомлень: 7
З нами з: 09 серпня 2013, 17:23

Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Beach boys » 10 жовтня 2018, 12:34

Доброго дня. Бухгалтерія просить розробників виділити жирним шрифтом поля "дата складання" та "Порядковий номер" податкової накладної. Бажано ще б виділити жирним шрифтом і поле "Номенклатура товарів".
Та взагалі при друкові форми "Податкова накладна" реально не давати жирним шрифтом : слово "Податкова накладна" , слова "Постачальник", "Отримувач", цифри у "шапці" документу(123...)., та таке інше...
Кому, наприклад, потрібен жирним"Розділ А" та "Розділ Б" ?
Ми розуміємо що це чисто технічні правки, але вдумайтесь, будь ласка, скільки тонеру йде на такі красоти....
Дякуємо ...

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Ирина Шадрина » 10 жовтня 2018, 12:48

Неужто кто-то еще печатает? Зачем?
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Medoc Man
Повідомлень: 864
З нами з: 07 червня 2018, 14:28
Звідки: Kiev

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Medoc Man » 10 жовтня 2018, 13:02

Ирина Шадрина писав:
10 жовтня 2018, 12:48
Неужто кто-то еще печатает? Зачем?
Затем, что электронный документооборот (?!?!).
А по теме - таков бланк налоговой накладной. Каким он выглядит, так и печатается.
Человек-волшебник
Людина-чарівник
Wizard man

Beach boys
Повідомлень: 7
З нами з: 09 серпня 2013, 17:23

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Beach boys » 10 жовтня 2018, 13:21

Чого так боятись правити бланк, якщо не міняється сама суть документу...Хтось каже "нізя"?
Може такі естети формували бланк без практичного застосування...в житті, як інопланетяни... :D
Так а виділити жирним шрифтом поля "дата складання" та "Порядковий номер" податкової накладної це ж таки можливо, надіюсь?!

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення priup » 10 жовтня 2018, 13:27

Ирина Шадрина писав:
10 жовтня 2018, 12:48
Неужто кто-то еще печатает? Зачем?
https://www.youtube.com/watch?v=6NjT97fkjbE

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Ирина Шадрина » 10 жовтня 2018, 14:12

Beach boys писав:
10 жовтня 2018, 13:21
Чого так боятись правити бланк, якщо не міняється сама суть документу...Хтось каже "нізя"?
Може такі естети формували бланк без практичного застосування...в житті, як інопланетяни... :D
Так а виділити жирним шрифтом поля "дата складання" та "Порядковий номер" податкової накладної це ж таки можливо, надіюсь?!
Непонятно - зачем? Кроме того бланк и так ужасно "густой" Дополнительный жирный шрифт просто его еще больше растянет.
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

PetroP
Повідомлень: 714
З нами з: 22 січня 2015, 18:50

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення PetroP » 10 жовтня 2018, 14:17

Beach boys писав:
10 жовтня 2018, 13:21
Чого так боятись правити бланк, якщо не міняється сама суть документу...Хтось каже "нізя"?
Може такі естети формували бланк без практичного застосування...в житті, як інопланетяни... :D
Так а виділити жирним шрифтом поля "дата складання" та "Порядковий номер" податкової накладної це ж таки можливо, надіюсь?!
Відверті помилки та "косяки" або не виправляються зовсім, або - виправляються протягом кілька років. А ви сподіваєтесь на "косметику"?..

Beach boys
Повідомлень: 7
З нами з: 09 серпня 2013, 17:23

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Beach boys » 10 жовтня 2018, 15:53

товарисч мабуть не розуміє....якщо текст в строчці вже є жирним,- це слово "податкова накладна",то далі циферки з датою складання та податковим номером,як будуть жирними,в цій же строчці - аж ніяк не спотворять документ.
А навпаки - документ буде більш чітким і читабельним....Попитайте у бухгалтерів, як вони вас згадують, як читають цей документ... І "косметика" ця їм нічого не коштує, було б бажання....А побажання та бажання- це як кажуть в Одесі...самі знаєте...

PetroP
Повідомлень: 714
З нами з: 22 січня 2015, 18:50

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення PetroP » 10 жовтня 2018, 16:04

Ви на головний сайт заходили? Зайдіть, порухайте мишою вправо-вліво. Подивіться на картинку...
Ось де майбутнє, ось куди йдуть ресурси.
А "жирне" / "нежирне", товсті рамки, неоптимальна ширина стовпців, "висячі" рядки таблиць на цілій сторінці, праве та ліве поле сторінки менше 15 мм (привіт від діркопробивача) тощо - все це нікому не потрібно...

Господин
Повідомлень: 56
З нами з: 09 жовтня 2018, 10:41

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Господин » 10 жовтня 2018, 16:12

Beach boys писав:
10 жовтня 2018, 15:53
товарисч мабуть не розуміє....якщо текст в строчці вже є жирним,- це слово "податкова накладна",то далі циферки з датою складання та податковим номером,як будуть жирними,в цій же строчці - аж ніяк не спотворять документ.
А навпаки - документ буде більш чітким і читабельним....Попитайте у бухгалтерів, як вони вас згадують, як читають цей документ... І "косметика" ця їм нічого не коштує, було б бажання....А побажання та бажання- це як кажуть в Одесі...самі знаєте...
А зачем читать печатную копию документа ? Смотрите на ПК свои документы, экономьте бумагу и краску.

Господин
Повідомлень: 56
З нами з: 09 жовтня 2018, 10:41

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Господин » 10 жовтня 2018, 16:13

PetroP писав:
10 жовтня 2018, 16:04
Ви на головний сайт заходили? Зайдіть, порухайте мишою вправо-вліво. Подивіться на картинку...
Ось де майбутнє, ось куди йдуть ресурси.
А "жирне" / "нежирне", товсті рамки, неоптимальна ширина стовпців, "висячі" рядки таблиць на цілій сторінці, праве та ліве поле сторінки менше 15 мм (привіт від діркопробивача) тощо - все це нікому не потрібно...
Не хочу напоминать, но при печати можно самому настроить разметку и отступы.

PetroP
Повідомлень: 714
З нами з: 22 січня 2015, 18:50

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення PetroP » 10 жовтня 2018, 16:19

Господин писав:
10 жовтня 2018, 16:13
Не хочу напоминать, но при печати можно самому настроить разметку и отступы.
Сори, туплю. Расскажите по пунктам, как это сделать на примере отчета по ЕСВ.

Господин
Повідомлень: 56
З нами з: 09 жовтня 2018, 10:41

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Господин » 10 жовтня 2018, 16:31

PetroP писав:
10 жовтня 2018, 16:19
Господин писав:
10 жовтня 2018, 16:13
Не хочу напоминать, но при печати можно самому настроить разметку и отступы.
Сори, туплю. Расскажите по пунктам, как это сделать на примере отчета по ЕСВ.
Во время выбора принтера в настройках печати в дополнительно, если конечно вам выдали права на настройку или печать в пдф и там уже делаете все что хотите.
Я думаю ГУГЛ не дур*к, вас научит.

Beach boys
Повідомлень: 7
З нами з: 09 серпня 2013, 17:23

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Beach boys » 10 жовтня 2018, 16:42

Я бачу, що тут деякі особи можуть тільки поради видавати безкоштовно, - сам таке можу, без проблем... А по суті питання не в дрібницях, а в тому, що бухгалтери скаржаться...Значить треба користувачам зробить, а не кидати ресурси на припомажування...на сайті та інтерфейсі...Коли буде зроблено, хтось дасть чітку відповідь?

PetroP
Повідомлень: 714
З нами з: 22 січня 2015, 18:50

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення PetroP » 10 жовтня 2018, 16:50

Господин писав:
10 жовтня 2018, 16:31
Во время выбора принтера в настройках печати в дополнительно, если конечно вам выдали права на настройку или печать в пдф и там уже делаете все что хотите.
Я думаю ГУГЛ не дур*к, вас научит.
Гугл не дурак. Но Кэп какбе тоже предупреждает, что постобработка драйверами / софтом принтера и выдача программой результата есть две большие разницы. И какие-то "права на настройку" это попросту фантазии...
Факт в том, что медок не умеет настраивать ширину полей.

Господин
Повідомлень: 56
З нами з: 09 жовтня 2018, 10:41

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Господин » 10 жовтня 2018, 16:56

PetroP писав:
10 жовтня 2018, 16:50
Господин писав:
10 жовтня 2018, 16:31
Во время выбора принтера в настройках печати в дополнительно, если конечно вам выдали права на настройку или печать в пдф и там уже делаете все что хотите.
Я думаю ГУГЛ не дур*к, вас научит.
Гугл не дурак. Но Кэп какбе тоже предупреждает, что постобработка драйверами / софтом принтера и выдача программой результата есть две большие разницы. И какие-то "права на настройку" это попросту фантазии...
Факт в том, что медок не умеет настраивать ширину полей.
Программа как минимум не может знать, что вам нужно. Вот вы сами придумали себе проблему, есть возможность самому все сделать, но нет, делайте все за нас ленивых. Вот я пользуюсь как есть, если что то нужно, то меняю настройки и не каких проблем нету. Почитал вас и понял, что делать НЕ ХОТИМ, ХОТИМ КАК МОЖНО ДЕШЕВЛЕ И ЧТО БЫ БЫЛО ВСЕ. Может за вас еще и отчеты заполнять и отправлять ??? Зачем тогда прокладка между монитором и стулом? Обучите свой персонал.

PetroP
Повідомлень: 714
З нами з: 22 січня 2015, 18:50

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення PetroP » 10 жовтня 2018, 17:04

Господин писав:
10 жовтня 2018, 16:56
Программа как минимум не может знать, что вам нужно. Вот вы сами придумали себе проблему, есть возможность самому все сделать, но нет, делайте все за нас ленивых. Вот я пользуюсь как есть, если что то нужно, то меняю настройки и не каких проблем нету. Почитал вас и понял, что делать НЕ ХОТИМ, ХОТИМ КАК МОЖНО ДЕШЕВЛЕ И ЧТО БЫ БЫЛО ВСЕ. Может за вас еще и отчеты заполнять и отправлять ??? Зачем тогда прокладка между монитором и стулом? Обучите свой персонал.
Что за истерика? Обучить чему?
Вы не можете ответить на простой вопрос как это сделать по пунктам. Кого и чему учить?
Я с данным косяком уже давно смирился (после того, как косяк был проигнорен разработчиками). Здесь лишь привел его как пример из сотни косяков, которые разработчиком могут быть легко исправлены.

Medoc Man
Повідомлень: 864
З нами з: 07 червня 2018, 14:28
Звідки: Kiev

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення Medoc Man » 10 жовтня 2018, 17:47

Beach boys писав:
10 жовтня 2018, 16:42
Коли буде зроблено, хтось дасть чітку відповідь?
Я бы сказал, что никогда. Бланк утверждён ГФС, и видноизменяться (структурно или внешне) не может со стороны разработчиков ПО.
Но это моё мнение.

Я понимаю Вашу ситуацию, и даже отчасти могу "проникнуться" неудобством Ваших коллег из бухгалтерии, но будь это какой-либо Акт или Счёт - вероятно, сделали бы без вопросов. Но гос. бланки и формы - это табу.
Востаннє редагувалось 10 жовтня 2018, 17:58 користувачем Medoc Man, всього редагувалось 2 разів.
Человек-волшебник
Людина-чарівник
Wizard man

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення priup » 10 жовтня 2018, 17:49

Medoc Man писав:
10 жовтня 2018, 17:47
Beach boys писав:
10 жовтня 2018, 16:42
Коли буде зроблено, хтось дасть чітку відповідь?
Я бы сказал, что никогда. Бланк утверждён ГФС, и видноизменяться (структурно или внешне) не может со стороны разработчиков ПО.
+120%

PetroP
Повідомлень: 714
З нами з: 22 січня 2015, 18:50

Re: Друк "Податкова накладна" та документів

Повідомлення PetroP » 10 жовтня 2018, 18:06

Когда разработчики или люди близкие к разработчикам говорят "в бланке что-то сделать жирным, а что-то сделать нежирным, а где-то уменьшить толщину линии рамки нельзя, потому что так было утверждено ДФС", - становится страшно...

Відповісти

Повернутись до “Побажання”