Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Ваші пропозиції щодо розширення функціоналу програми.
Відповісти
rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення rsv » 29 грудня 2017, 16:07

При виписуванні рахунків на ЕЦП для ФОПів, програма, чомусь, не враховує варіанту, коли у ФОПа 3 ключа (є бухгалтер).
І по прайсам також ніде не проходить розцінка на ЕЦП для ФОПа, якщо у нього є бухгалтер. Непогано б було це виправити
ецп.jpg
ецп.jpg (81.76 Кіб) Переглянуто 24980 разів
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення Постійний читач » 31 грудня 2017, 15:42

так у ФОПа звіти підписує сам ФОП.
Навіщо підпис бухгалтера???

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення rsv » 31 грудня 2017, 16:46

Постійний читач писав:
31 грудня 2017, 15:42
так у ФОПа звіти підписує сам ФОП.
Навіщо підпис бухгалтера???
Не повірите, але є ФОПи, у яких ОФІЦІЙНО оформлений бухгалтер. В мене є декілька таких клієнтів. Останній раз такому ФОПу я робив ключі на цьому тижні.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення Постійний читач » 02 січня 2018, 13:09

Я б не радив так робити.
А якщо Ваш ФОП дуже цього хоче - то яка проблема.
Ми рахунки завжди берем в дилера - най зробить так само.
І потім то його проблеми. бо для ФОПів у звітах передбачено тільки підпис ФОПа, а підпис бухгалтера тільки для юридичних осіб.
А якщо це ще ПДВ. і ПН підписує бухгалтер - то взагалі :shock: :shock: :shock:

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення rsv » 02 січня 2018, 13:31

Постійний читач писав:
02 січня 2018, 13:09
Ми рахунки завжди берем в дилера - най зробить так само.
Просто є деякі продвинуті клієнти, які самі виписують рахунок через МЕДОК, приходять з проплаченими документами і з зробленими заявками. Я в платіжку дивлюся, а там проплата фактично зроблена за 2 ключа. І що я їм скажу? Що МЕДок неправильно порахував? Клієнт в даному випадку правий - що програма йому нарахувала, те він і проплатив...
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення Постійний читач » 02 січня 2018, 14:16

Клієнт в даному випадку правий - що програма йому нарахувала, те він і проплатив...
Так, згоден, в даному випадку недолік програми, якщо хочуть щоб був бухгалтер
Але все одно повторюсь - то є неправильно: на звітах та ПН ФОПа підписи бухгалтера - недолік самого ФОПа

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення rsv » 02 січня 2018, 14:22

Постійний читач писав:
02 січня 2018, 14:16
Але все одно повторюсь - то є неправильно: на звітах та ПН ФОПа підписи бухгалтера - недолік самого ФОПа
Шо ви пропонуєте? Платити бухгалтеру ЗП в конверті?
Є офіційний договір, який свого часу проходив ще й через службу зайнятості. І в договорі вказана посада - БУХГАЛТЕР.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

Белокопытов Геннадий
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 10116
З нами з: 13 січня 2012, 11:21

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення Белокопытов Геннадий » 02 січня 2018, 15:18

rsv
Спасибо за указанную ситуацию, мы пересмотрим процедуру формирования счета для ФОП с наемными сотрудниками

Постійний читач
Повідомлень: 952
З нами з: 08 жовтня 2012, 21:32

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення Постійний читач » 03 січня 2018, 21:48

rsv писав:
02 січня 2018, 14:22
Постійний читач писав:
02 січня 2018, 14:16
Але все одно повторюсь - то є неправильно: на звітах та ПН ФОПа підписи бухгалтера - недолік самого ФОПа
Шо ви пропонуєте? Платити бухгалтеру ЗП в конверті?
Є офіційний договір, який свого часу проходив ще й через службу зайнятості. І в договорі вказана посада - БУХГАЛТЕР.
Ні, з-п в конверті чи ні - Вашому ФОпу вирішувати.
А я наголошуюю на підписуванні звітності.
З цього приводу: https://epodatok.com.ua/ua/article/8628
А якщо бух ФОПа має доручення підписувати замість нього звіти, то це мова про підпис довіреної особи замість підпису самого ФОПа.
А як який не-будь центр видасть на довірену особу ЕЦП як на ФОпа???????????
Тобто вертаємось до початку дискусії: бух може бути, але документи і ПН повинен підписувати сам ФОП!!!!!!!! і крапка

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення rsv » 24 квітня 2018, 13:27

Белокопытов Геннадий писав:
02 січня 2018, 15:18
rsv
Спасибо за указанную ситуацию, мы пересмотрим процедуру формирования счета для ФОП с наемными сотрудниками
Минуло 3,5 місяці...
А процедура все ще переглядається. Як підказує мені моя чуйка, ніхто нічого не переглядав і переглядати не збирається. Проблеми індіанців шерифа не хвилюють. Спасєніє утопающіх - дєло рук саміх утопающіх.
FOP_3key.jpg
FOP_3key.jpg (114.36 Кіб) Переглянуто 19315 разів
До речі, при формуванні рахунку програма все одно в самому рахунку ставить 2 ЕЦП, а не 3, як на картинці вище (загальна кількість 3)
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення priup » 24 квітня 2018, 14:32

А в данном МЕДКЕ есть бухгалтер с сертификатом у ФОПа ??? Скрин втянутых сертификатов в такой МЕД дайте!........

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення rsv » 24 квітня 2018, 14:34

priup писав:
24 квітня 2018, 14:32
А в данном МЕДКЕ есть бухгалтер с сертификатом у ФОПа ??? Скрин втянутых сертификатов в такой МЕД дайте!........
В мене є два клієнти (ФОПи), яким я постійно роблю ЕЦП на бухгалтера, оскільки у них ОФІЦІЙНО оформлені бухгалтера (є відповідні договори зі служби зайнятості).
Востаннє редагувалось 24 квітня 2018, 14:47 користувачем rsv, всього редагувалось 3 разів.
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення priup » 24 квітня 2018, 14:38

rsv писав:
24 квітня 2018, 14:34
priup писав:
24 квітня 2018, 14:32
А в данном МЕДКЕ есть бухгалтер с сертификатом у ФОПа ??? Скрин втянутых сертификатов в такой МЕД дайте!........
В мене є два клієнти (ФОПи), яким я постійно роблю ЕЦП на бухгалтера, оскільки у них ОФІЦІЙНО оформлені бухгалтера. Цього достатньо?
А ЕДРПОУ можно в личку............

rsv
Повідомлень: 1751
З нами з: 08 жовтня 2012, 18:20
Звідки: Гондурас

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення rsv » 24 квітня 2018, 14:44

priup писав:
24 квітня 2018, 14:38
А ЕДРПОУ можно в личку............
Якщо Вам мого слова замало - будь ласка
Image 1.jpg
Image 1.jpg (159.88 Кіб) Переглянуто 19280 разів
Людський мозок - це порожнє горище, куди можна набити все, що завгодно. Дурень так і робить: тягне туди потрібне і непотрібне. І нарешті настає момент, коли найнеобхіднішу річ туди вже не запхнеш...

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Виписування рахунків на ЕЦП через МЕДок

Повідомлення priup » 24 квітня 2018, 15:54

Я хотел САМОЛИЧНО попробовать убедиться.....
Так как таких клиентов (ФОП с официальным бухгалтером) в нашей области не наблюдалось!

Відповісти

Повернутись до “Побажання”