Акцизні накладні

Ваші пропозиції щодо розширення функціоналу програми.
Відповісти
Агроном
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2017, 16:25

Акцизні накладні

Повідомлення Агроном » 08 листопада 2017, 16:38

Зробіть так щоб при обранні конкретного коду УКТ ЗЕД там де під всім переліком накладних було вказано сумарна кількість палива (у моєму випадку) з урахуванням напрямку ОТРИМАНО/ВИДАНО. Тобто у підсумковому значені, у внутрішній формулі розрахунку, все паливо яке "отримано" мало знак "+", а все що "видано" мало знак "-". Звісно з урахуванням коррегуючих накладних у відповідній категорії.
Для чого це все? Щоб можна було обрати один код УКТ ЗЕД і у підсумку на сьогодняшній день було видно чи не отримали ми мінусовий оборот по даному коду.

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Акцизні накладні

Повідомлення Колпаков Б.И. » 08 листопада 2017, 16:46

Вам нужно обратиться к Вашей обслуживающей организации с данным вопросом.

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизні накладні

Повідомлення priup » 08 листопада 2017, 17:57

А это Вы и так можете , только с помощью фильтра : Сначала отфильтруйте "ОТРЫМАНЫ" - это будет "+" , Потом "ВЫДАНИ" - это "-" .................

Агроном
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2017, 16:25

Re: Акцизні накладні

Повідомлення Агроном » 09 листопада 2017, 09:34

priup писав:
08 листопада 2017, 17:57
А это Вы и так можете , только с помощью фильтра : Сначала отфильтруйте "ОТРЫМАНЫ" - это будет "+" , Потом "ВЫДАНИ" - это "-" .................
Тобто мені потрібно по кожному коду: 1. обрати код УКТ ЗЕД 2. Обрати усі "Отримані" переписати це число. 3. Обрати "Видані" переписати це число. 4. По кожному з напрямків не забути коригування по кожному напрямку.
Не забуваючи що активних кодів у мене 7-8 кожного місяця.
Якби це був Excel то було б трохи простіше. А у Медку це набагато складніше. Тому частіше роблю витяг з ДФС у вигляді файлу Excel та провожу потрібні мені операції. Замість того щоб це робив Медок автоматом.

Агроном
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2017, 16:25

Re: Акцизні накладні

Повідомлення Агроном » 09 листопада 2017, 09:35

Колпаков Б.И. писав:
08 листопада 2017, 16:46
Вам нужно обратиться к Вашей обслуживающей организации с данным вопросом.
Вони пропишуть цей код? Що мені їм потрібно сказати?

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизні накладні

Повідомлення priup » 09 листопада 2017, 10:18

Агроном писав:
09 листопада 2017, 09:35
Колпаков Б.И. писав:
08 листопада 2017, 16:46
Вам нужно обратиться к Вашей обслуживающей организации с данным вопросом.
Вони пропишуть цей код? Що мені їм потрібно сказати?
НЕ-е-ее-е...
Они подадут заявку разработчику на ПЛАТНУЮ ДОРАБОТКУ! Потом Вам сообщат цену и сроки реализации после вашей оплаты .......... 8-)

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Акцизні накладні

Повідомлення priup » 09 листопада 2017, 10:20

Агроном писав:
09 листопада 2017, 09:34
Тобто мені потрібно по кожному коду: 1. обрати код УКТ ЗЕД 2. Обрати усі "Отримані" переписати це число. 3. Обрати "Видані" переписати це число. 4. По кожному з напрямків не забути коригування по кожному напрямку.
Не забуваючи що активних кодів у мене 7-8 кожного місяця.
Якби це був Excel то було б трохи простіше. А у Медку це набагато складніше. Тому частіше роблю витяг з ДФС у вигляді файлу Excel та провожу потрібні мені операції. Замість того щоб це робив Медок автоматом.
Так и из МЕДКА эту таблицу МОЖНО экспортировать в ФАЙЛ Excel...............

Агроном
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2017, 16:25

Re: Акцизні накладні

Повідомлення Агроном » 16 листопада 2017, 10:42

priup писав:
08 листопада 2017, 17:57
А это Вы и так можете , только с помощью фильтра : Сначала отфильтруйте "ОТРЫМАНЫ" - это будет "+" , Потом "ВЫДАНИ" - это "-" .................
Я можу зробити все! Й перетягнути з ДФС до Excel та гратися там чи перетягнути з Медка і гратися. Але якщо я заплатив за програмний продукт, то мені б хотілося щоб він був зручний у користуванні. Бо я ВЖЕ за нього заплатив. Бо я ВЖЕ вклав свої гроші на те щоб він був зручним. Бо НЕ ЗРУЧНИМ вже є кабінет у ДФС за який платити НЕ ТРЕБА.

Відповісти

Повернутись до “Побажання”