Medoc сервер на Linux або Server Core

Відповісти
devchaos
Повідомлень: 1
З нами з: 15 січня 2024, 20:08

Medoc сервер на Linux або Server Core

Повідомлення devchaos » 15 січня 2024, 20:17

1. Чи існує сервер під Linux?
2. Чи можливе "тихе" встановлення на Server Core? Маю на увазі як встановити в контейнер наприклад без GUI сам сервер.

Marat Melnyk
Повідомлень: 637
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Medoc сервер на Linux або Server Core

Повідомлення Marat Melnyk » 16 січня 2024, 12:40

devchaos писав:
15 січня 2024, 20:17
1. Чи існує сервер під Linux?
2. Чи можливе "тихе" встановлення на Server Core? Маю на увазі як встановити в контейнер наприклад без GUI сам сервер.
Добрий день!
1. Програма M.E.Doc працює виключно на ПК з ОС Windows: https://medoc.ua/page/technicalrequirements
2. Варіанти "тихого" встановлення не реалізовані.

likom
Повідомлень: 5
З нами з: 19 серпня 2020, 11:39

Re: Medoc сервер на Linux або Server Core

Повідомлення likom » 28 лютого 2024, 14:07

devchaos писав:
15 січня 2024, 20:17
встановити в контейнер наприклад без GUI сам сервер.
Хотя звучит очень привлекательно, и многие (и мы!) этого хотят, это чревато, потому что бывали случаи, когда в программе что-то крашилось и единственный способ вывести её из тупика - запустить GUI на серверной машине. Она там при запуске делает какие-то операции над собой и её попускает. Без GUI я даже не знаю что делать бы в такой ситуауции. CLI-команда напрашивается, но разработчики не заинтересованы. Хотя это здорово сузило бы вектор вероятной атаки, освободило часть системный ресурсов и упростило администрирование.

hatmaster
Повідомлень: 595
З нами з: 21 вересня 2016, 12:52

Re: Medoc сервер на Linux або Server Core

Повідомлення hatmaster » 08 березня 2024, 11:06

likom писав:
28 лютого 2024, 14:07
devchaos писав:
15 січня 2024, 20:17
встановити в контейнер наприклад без GUI сам сервер.
Хотя звучит очень привлекательно, и многие (и мы!) этого хотят, это чревато, потому что бывали случаи, когда в программе что-то крашилось и единственный способ вывести её из тупика - запустить GUI на серверной машине. Она там при запуске делает какие-то операции над собой и её попускает. Без GUI я даже не знаю что делать бы в такой ситуауции. CLI-команда напрашивается, но разработчики не заинтересованы. Хотя это здорово сузило бы вектор вероятной атаки, освободило часть системный ресурсов и упростило администрирование.
В далеких вже 2016-17 роках були спроби запустити Медок під Wine. В декого навіть виходило, але працювало дуже нестабільно.
Також популярною була тема "тихого" оновлення, якійсь умілець навіть тулзу склепав.

Але розробники не підтримали народні ініціативи...
Все пройдет, и это тоже. Реально лишь одно - мир иллюзорен! Все остальное фантастика ...

Відповісти

Повернутись до “Мережевий варіант програми (клієнт-серверний)”