Station не бачить сервер

Відповісти
MIracloid1971
Повідомлень: 17
З нами з: 14 грудня 2021, 11:27

Station не бачить сервер

Повідомлення MIracloid1971 » 16 грудня 2021, 15:36

Не все так просто в цьому світі :D
Інсталяцію перемогли, тепер нова фішка
Зображення

Зображення
Зображення

MIracloid1971
Повідомлень: 17
З нами з: 14 грудня 2021, 11:27

Re: Station не бачить сервер

Повідомлення MIracloid1971 » 16 грудня 2021, 15:40

зразу, при видаленні однієї з фірм
не знаю чи критично - база розвернута на ПостГрі

Код: Виділити все

Npgsql.NpgsqlException (0x80004005): Exception while reading from stream ---> System.TimeoutException: Timeout during reading attempt

Server stack trace: 
   at System.Data.Common.DbDataAdapter.UpdatedRowStatusErrors(RowUpdatedEventArgs rowUpdatedEvent, BatchCommandInfo[] batchCommands, Int32 commandCount)
   at System.Data.Common.DbDataAdapter.UpdatedRowStatus(RowUpdatedEventArgs rowUpdatedEvent, BatchCommandInfo[] batchCommands, Int32 commandCount)
   at System.Data.Common.DbDataAdapter.Update(DataRow[] dataRows, DataTableMapping tableMapping)
   at System.Data.Common.DbDataAdapter.UpdateFromDataTable(DataTable dataTable, DataTableMapping tableMapping)
   at System.Data.Common.DbDataAdapter.Update(DataTable dataTable)
   at ZvitServerDataPg.ZvDataMgr.Update(DbConnection con, DataTable table, String SQL)
   at ZvData.DB.UpdateDataSet(DataSet dataSet)
   at ZvitPublishedObjects.Server.OrgManager.UpdateOrg(OrgDS ds)
   at System.Runtime.Remoting.Messaging.StackBuilderSink._PrivateProcessMessage(IntPtr md, Object[] args, Object server, Object[]& outArgs)
   at System.Runtime.Remoting.Messaging.StackBuilderSink.SyncProcessMessage(IMessage msg)

Exception rethrown at [0]: 
   at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.HandleReturnMessage(IMessage reqMsg, IMessage retMsg)
   at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.PrivateInvoke(MessageData& msgData, Int32 type)
   at ZvitInterface.IOrg.UpdateOrg(OrgDS ds)
   at ezvit.FormLoginBase.TbManager_ToolClick(Object sender, ToolClickEventArgs e)
   at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.OnToolClick(ToolClickEventArgs e)
   at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.FireEvent(ToolbarEventIds id, EventArgs e)
   at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.DoClickProcessing(MouseEventArgs e)
   at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
   at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUpHelper(Object sender, MouseEventArgs e)
   at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUp(Object sender, MouseEventArgs e)
   at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
   at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
   at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
   at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
   at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Station не бачить сервер

Повідомлення priup » 16 грудня 2021, 16:37

MIracloid1971 писав:
14 грудня 2021, 18:05
Windows Server 2008 R2 Standart Service Pack 1
MIracloid1971 писав:
16 грудня 2021, 15:40
- база розвернута на ПостГрі


А для Вас Microsoft , я так понимаю - НЕ АВТОРИТЕТ!!!
| Показать
5.jpg
5.jpg (149.86 Кіб) Переглянуто 850 разів

MIracloid1971
Повідомлень: 17
З нами з: 14 грудня 2021, 11:27

Re: Station не бачить сервер

Повідомлення MIracloid1971 » 16 грудня 2021, 16:55

priup писав:
16 грудня 2021, 16:37
MIracloid1971 писав:
14 грудня 2021, 18:05
А для Вас Microsoft , я так понимаю - НЕ АВТОРИТЕТ!!!
не-шановний
1. дайте мені Медок на MS SQL
2. судячи з ваших коментарів, ви тільки закінчуєте пубертатний період свого розвитку

Marat Melnyk
Повідомлень: 626
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Station не бачить сервер

Повідомлення Marat Melnyk » 16 грудня 2021, 17:30

Чи повторюється ситуація після перезавантаження служби ZvitGrp?
Помилка виникає при запуску встановленої станції за допомогою файлу Station.exe, серверної частини за допомогою файлів Ezvit.exe/Ezvitnet.exe чи при спробі збереження налаштувань?

priup
Повідомлень: 7713
З нами з: 22 червня 2011, 12:23

Re: Station не бачить сервер

Повідомлення priup » 16 грудня 2021, 17:52

Можете заниматься садомазохизмом и дальше .................

Marat Melnyk
Повідомлень: 626
З нами з: 02 липня 2021, 09:20

Re: Station не бачить сервер

Повідомлення Marat Melnyk » 17 грудня 2021, 10:36

Ситуація вирішена додаванням запису "127.0.0.1 localhost" у файлі hosts.

Відповісти

Повернутись до “Встановлення програми M.E.Doc”