"Глюки" після 62 оновлення

Відповісти
KJIuM
Повідомлень: 22
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:59

"Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення KJIuM » 04 квітня 2012, 11:12

Після встановлення 62-го оновлення, в деяких клієнтів автоматично створились різні звіти по червень місяць включно(по 07-2012). Вчому може бути причина???
Разумные люди приспосабливаются к окружающему миру. Неразумные люди приспосабливают мир к себе.
Вот почему прогресс определяется действиями неразумных людей. Джордж Бернард Шоу.

Родин Евгений

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення Родин Евгений » 04 квітня 2012, 11:19

Может клиенты переключились в режим создания "По календарю"?
Вкладення
Календарь.png
Календарь.png (43.48 Кіб) Переглянуто 3602 разів

KJIuM
Повідомлень: 22
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:59

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення KJIuM » 04 квітня 2012, 14:34

Ні, в них був режим "реєстр за період". Звіти зформувались за цілий рік(тобто кожного місяця 2012 р.). Звіти зформувались по Статистиці!
В даних клієнтів є ще одна негативна ситуація. В них на сервері не запускається медок, тобто як сервер він працює без проблем, а от відобразитись в графічній оболонці не хоче, і посилає всіх на багато літер, а саме:


System.ArgumentException: Parameter is not valid.
| Показать
at System.Drawing.Graphics.MeasureString(String text, Font font, SizeF layoutArea, StringFormat stringFormat)
at Infragistics.Win.DrawUtility.MeasureStringHelper(Graphics gr, String text, Font font, Size layoutArea, StringFormat stringFormat, Int32& charactersFitted, Int32& linesFilled, Boolean returnElementsFitted, GdiDrawStringFlags drawStringFlags)
at Infragistics.Win.DrawUtility.MeasureString(Graphics gr, String text, Font font, Int32 width, StringFormat stringFormat, GdiDrawStringFlags drawStringFlags)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.MeasureString(AppearanceData& appearance, Font font, String stringToMeasure, Boolean isVertical, HotkeyPrefix hotkeyPrefix, ToolBase tool)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.MeasureString(AppearanceData& appearance, Font font, String stringToMeasure)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.GetTextSize()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonTool.CalculateLogicalSizeOfToolInstanceHelper(ToolBase tool)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupToolBase.CalculateLogicalSizeOfToolInstance()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.CalculateLogicalSizeOfToolInstanceHelper()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.CalculateWidthResolved(Boolean useCalculateLogicalSize)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.get_WidthResolved()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarBase.AdjustToolWidths(Int32 extent)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.DockRow.GetToolbarLogicalPositions(Int32 extent, Int32[]& widths)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.DockRow.CalculateMetrics()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.RefreshDockAreaSize(Size& currentSize)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.RefreshDockAreaSize()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.AddToolbar(UltraToolbarBase toolbar, Int32 row, Int32 col, Boolean refreshDockAreaSize, Boolean exclusiveOnRow)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.AddToolbar(UltraToolbar toolbar, Boolean restoreOldPosition)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.AddToolbarToDockArea(UltraToolbar toolbar, Boolean restoreOldPosition)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.AddToolbarsToDockArea(List`1 toolbarList)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.AddToolbarsToDockArea(DockedPosition targetDockArea)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.InitializeDockAreaToolbars()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.OnFormLoad(Object sender, EventArgs e)
at System.EventHandler.Invoke(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
at ZvitClientInterface.FormZBase.OnLoad(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnCreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ScrollableControl.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ContainerControl.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at ZvitClientInterface.FormZBase.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
Версія Медка 62
server 2003 R2(SP2)
3.2 GHz, 4 Gb ОЗУ
Востаннє редагувалось 04 квітня 2012, 14:52 користувачем KJIuM, всього редагувалось 1 раз.
Разумные люди приспосабливаются к окружающему миру. Неразумные люди приспосабливают мир к себе.
Вот почему прогресс определяется действиями неразумных людей. Джордж Бернард Шоу.

Ирина Шадрина
Повідомлень: 6702
З нами з: 22 червня 2011, 09:06

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення Ирина Шадрина » 04 квітня 2012, 14:41

только что проверила, однозначно клацнули "календар за рік"
Качество ответов зависит от качества задаваемых вопросов.

Родин Евгений

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення Родин Евгений » 04 квітня 2012, 15:04

1) однозначно переклацнули на отображение по Календарю, т.к. статистика на данный момент единственное ведоство, в бланках которого проставлены сроки подачи отчета (на основании котрых бланк и попадает в тот или иной период по Календарю). Вернее, единственное, полностью содержащее эту информацию. Бланки остальных ведомств - частично.
2) Егору Качанову или Светлане Гресь в личку. Если найдут время, помогут разобраться.

KJIuM
Повідомлень: 22
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:59

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення KJIuM » 04 квітня 2012, 15:42

ось приклад даного глюку:
Вкладення
m.jpg
m.jpg (237.22 Кіб) Переглянуто 3560 разів
Разумные люди приспосабливаются к окружающему миру. Неразумные люди приспосабливают мир к себе.
Вот почему прогресс определяется действиями неразумных людей. Джордж Бернард Шоу.

Гресь Светлана
Универсал (склонность - системные вопросы)
Повідомлень: 413
З нами з: 27 липня 2011, 09:23

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення Гресь Светлана » 04 квітня 2012, 15:48

KJIuM
Подскажите, пожалуйста, что у Вас за сервер - случайно не английский?
--
С уважением, системный аналитик отдела аналитики
Гресь Светлана
Корпорация "Интеллект-Сервис"
[email protected]

Родин Евгений

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення Родин Евгений » 04 квітня 2012, 15:59

Ясно. Видимо, кто-то еще пользуется...
Проверьте "Администирование - параметры". Здесь снимите чеккер, если он активен.
Вкладення
план.png
план.png (22.32 Кіб) Переглянуто 3549 разів

KJIuM
Повідомлень: 22
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:59

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення KJIuM » 04 квітня 2012, 16:14

Родин Евгений писав:Ясно. Видимо, кто-то еще пользуется...
Проверьте "Администирование - параметры". Здесь снимите чеккер, если он активен.
Дякую, це воно якраз і було.

Стосовно другого питання, зараз звяжемось із клієнтами.
Разумные люди приспосабливаются к окружающему миру. Неразумные люди приспосабливают мир к себе.
Вот почему прогресс определяется действиями неразумных людей. Джордж Бернард Шоу.

KJIuM
Повідомлень: 22
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:59

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення KJIuM » 04 квітня 2012, 16:41

Звязались із ними, сис.адмін сказав що російський, до того ж він раніше обновляв сервер через моніторинг користувачів(до 59 версії), а зараз виникла вище вказана ситуація. Сервер оновлюється "ручками".
Разумные люди приспосабливаются к окружающему миру. Неразумные люди приспосабливают мир к себе.
Вот почему прогресс определяется действиями неразумных людей. Джордж Бернард Шоу.

pavel
Повідомлень: 1017
З нами з: 01 липня 2011, 09:29
Контактна інформація:

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення pavel » 04 квітня 2012, 21:24

насчет ошибки

Код: Виділити все

System.ArgumentException: Parameter is not valid.
at System.Drawing.Graphics.MeasureString(String text, Font font, SizeF layoutArea, StringFormat stringFormat)
скорее всего из-за шрифтов!
Пусть попробуют поменять тему на какою нить другую :idea:

KJIuM
Повідомлень: 22
З нами з: 11 жовтня 2011, 14:59

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення KJIuM » 05 квітня 2012, 09:17

Міняли і теми і розширення екрану, результат той же. Але ж до 59 версії все працювало добре :? А після - НІ :!:
Будемо й надалі проводити експерименти в напрямку графіки.
Разумные люди приспосабливаются к окружающему миру. Неразумные люди приспосабливают мир к себе.
Вот почему прогресс определяется действиями неразумных людей. Джордж Бернард Шоу.

Honest
Повідомлень: 634
З нами з: 22 червня 2011, 10:04
Звідки: Одесса

Re: "Глюки" після 62 оновлення

Повідомлення Honest » 13 листопада 2013, 17:08

KJIuM писав: на сервері не запускається медок, тобто як сервер він працює без проблем, а от відобразитись в графічній оболонці не хоче, і посилає всіх на багато літер, а саме:


System.ArgumentException: Parameter is not valid.
| Показать
at System.Drawing.Graphics.MeasureString(String text, Font font, SizeF layoutArea, StringFormat stringFormat)
at Infragistics.Win.DrawUtility.MeasureStringHelper(Graphics gr, String text, Font font, Size layoutArea, StringFormat stringFormat, Int32& charactersFitted, Int32& linesFilled, Boolean returnElementsFitted, GdiDrawStringFlags drawStringFlags)
at Infragistics.Win.DrawUtility.MeasureString(Graphics gr, String text, Font font, Int32 width, StringFormat stringFormat, GdiDrawStringFlags drawStringFlags)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.MeasureString(AppearanceData& appearance, Font font, String stringToMeasure, Boolean isVertical, HotkeyPrefix hotkeyPrefix, ToolBase tool)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.MeasureString(AppearanceData& appearance, Font font, String stringToMeasure)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.GetTextSize()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonTool.CalculateLogicalSizeOfToolInstanceHelper(ToolBase tool)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.PopupToolBase.CalculateLogicalSizeOfToolInstance()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.CalculateLogicalSizeOfToolInstanceHelper()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.CalculateWidthResolved(Boolean useCalculateLogicalSize)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.get_WidthResolved()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarBase.AdjustToolWidths(Int32 extent)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.DockRow.GetToolbarLogicalPositions(Int32 extent, Int32[]& widths)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.DockRow.CalculateMetrics()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.RefreshDockAreaSize(Size& currentSize)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.RefreshDockAreaSize()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.AddToolbar(UltraToolbarBase toolbar, Int32 row, Int32 col, Boolean refreshDockAreaSize, Boolean exclusiveOnRow)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.AddToolbar(UltraToolbar toolbar, Boolean restoreOldPosition)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.AddToolbarToDockArea(UltraToolbar toolbar, Boolean restoreOldPosition)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.AddToolbarsToDockArea(List`1 toolbarList)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.AddToolbarsToDockArea(DockedPosition targetDockArea)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.InitializeDockAreaToolbars()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.OnFormLoad(Object sender, EventArgs e)
at System.EventHandler.Invoke(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventArgs e)
at ZvitClientInterface.FormZBase.OnLoad(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Form.OnCreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl(Boolean fIgnoreVisible)
at System.Windows.Forms.Control.CreateControl()
at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ScrollableControl.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.ContainerControl.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WmShowWindow(Message& m)
at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Message& m)
at ZvitClientInterface.FormZBase.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
Анологичная проблема, менял и тему и остальные параметры ..не помогло ..
Человек становится тем, что он думает .....

Відповісти

Повернутись до “При встановленні оновлень”