Помилка при оновленні (ReadProcessMemory или WriteProcessMe)

Відповісти
sashaslam
Повідомлень: 230
З нами з: 15 січня 2012, 12:44

Помилка при оновленні (ReadProcessMemory или WriteProcessMe)

Повідомлення sashaslam » 17 квітня 2014, 14:20

Медок 220, локальний, антивірус Аваст, він 7. Виникає помилка при оновленні через кнопку "Оновити програму" ( при відкритій програмі, при запуску програми). Через ехе файли медок оновляється. Перевстановлював програму, відключав антивірус, брандмауер, заміняв файл update.exe - не допомогло.
| Показать
Win32ErrorCode=299 System.ComponentModel.Win32Exception: Запрос ReadProcessMemory или WriteProcessMemory был выполнен только частично
at System.Diagnostics.NtProcessManager.GetModuleInfos(Int32 processId, Boolean firstModuleOnly)
at System.Diagnostics.NtProcessManager.GetFirstModuleInfo(Int32 processId)
at System.Diagnostics.Process.get_MainModule()
at ezvit.DefMenuProc.GetProcListByNameAndExecuteDir(String procName, String dir)
at ezvit.DefMenuProc.update_patch_Execute(ToolBase tb)
at ezvit.FormLoginOrg.TbManagerToolClick(Object sender, ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.OnToolClick(ToolClickEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsManager.FireEvent(ToolbarEventIds id, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ToolBase.OnToolClick()
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.DoClickProcessing(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.ButtonToolUIElement.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUpHelper(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.ControlUIElementBase.ProcessMouseUp(Object sender, MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.Utilities.ProcessEvent(Control control, ProcessEvent eventToProcess, EventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraControlBase.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at Infragistics.Win.UltraWinToolbars.UltraToolbarsDockArea.OnMouseUp(MouseEventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.OnMessage(Message& m)
at System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

Колпаков Б.И.
Повідомлень: 8802
З нами з: 29 липня 2011, 14:59
Звідки: Украина, Донецкая область, Бахмут
Контактна інформація:

Re: Помилка при оновленні (ReadProcessMemory или WriteProces

Повідомлення Колпаков Б.И. » 17 квітня 2014, 14:49

Переустановите Нетфраемворк.

sashaslam
Повідомлень: 230
З нами з: 15 січня 2012, 12:44

Re: Помилка при оновленні (ReadProcessMemory или WriteProces

Повідомлення sashaslam » 18 квітня 2014, 10:59

Маніпуляції зі перевстановленням нет фреймворків не допомогли. Оновлення і далі встановлюються тільки вручну.

GAS
Повідомлень: 105
З нами з: 20 червня 2011, 17:36

Re: Помилка при оновленні (ReadProcessMemory или WriteProces

Повідомлення GAS » 18 квітня 2014, 11:16

Последний раз нормально отключаемый антивирус я встречал год назад, если не больше.
В данном случае что-то мешает работать Медку с памятью.
Попробуйте добавить Медок в исключения антивируса.

Відповісти

Повернутись до “При встановленні оновлень”